Antrasis dešimtmetis

Mes

Džiaugsmingai ir kūrybiškai įkopėme į antrąjį gyvavimo dešimtmetį. Bendrus darbus visada suvienyti, atrasti naujų idėjų ir padėti jas įgyvendinti – pagrindinė gera vadovo užduotis.

Jau dvidešimt metų mokyklai vadovauja Vitas Daniliauskas. Tai direktorius, kurio nebijome. Tai direktorius, kurį tiesiog gerbiame. Yra už ką. Pripažinkim, jog tikrai ne kiekvienas didelio kolektyvo vadovas žino, kuris kolektyvo narys džiaugiasi, o kurį bėdos spaudžia. O mūsų žino! O kai gerai jaučiasi mokytojas, gera ir mokiniams. Ir sunkūs darbai atrodo lengvai įveikiami. Lengva gyventi, kurti ir tęsti savo tradicijas.

„Amatų diena“ tapo tarptautine (ją aplankė tuosyk vykdyto projekto „Mūsų didieji lobiai“ partnerių delegacijos iš Vokietijos, Bulgarijos ir Lenkijos), o nebeįsitekdama mokyklos rėmuose, „išėjo“ į miestelio parką ir virto didžiuliu kermošiumi – ne tik pirkome ir pardavinėjome, bet dainavome ir šokome, net kalvio priekalą ir kūjį išbandėme. Pasibaigus projektui išleidome leidinį „Mūsų didieji lobiai“, o partneriai albumą „Let‘s meet around the tabale“.

„Scenos pavasaris“ taip pat nebeįsitenka Zanavykijoje, pamažu tampa tikra Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų švente, o 1997-2001 m. buvo tapęs net tarptautiniu, kai pasirodė Danijos Randerso gimnazijos teatras. Mūsų Dramos studija jau devynerius metus vienintelė iš Lietuvos dalyvauja tarptautiniame klasikinio meno festivalyje Palazzolo Acreide mieste Sicilijoje ir kaskart tikrame graikiškame amfiteatre parodo po naują antikinį spektaklį.

„Meno dienos“ mokyklą taip „sutvarkė“,  jog nebeliko tuščių sienų – visur menininkų ir mūsų pačių darbai. Net skulptūrų parkas atsirado!

Galvojat, neturim problemų, gyvenam be jų? Tikrai ne. Ir pas mus pešasi vaikai, ir pas mus jie iš pamokų dingsta, ir pas mus yra niurzglių ir viskuo nepatenkintų… Bet jeigu tu tik skandinsiesi problemų liūne, ar būsi tikras varpietis? Tikrai ne!

Gyvenimo knygą skaitome „laps į lapą“, mokomės, dirbame, kuriame. O tuo metu mūsų „Varpo“ gaudimas „išilgai, skersai eina per Lietuvą“. Tuo džiaugiamės. 2010 metų rudenį šventėme 20-ajį mokyklos gimtadienį. Nebesutilpome ne tik mokyklos aktų salėje ar miesto kultūros centre – teko kraustytis į didžiausią, Jaunimo kūrybos ir sporto centrą. Net koncertinę sceną reikėjo pasistatyti. Užtat kiek dalyvių ir žiūrovų buvo. Net buvę mūsų abiturientai, dabar mokslo daktarai, dramos ir muzikinių teatrų aktoriai ir solistai, bardai „pamylėjo mokyklą. Labiausiai „Varpui“ nusipelniusiems net ordiną įsteigėme. Šventę vedė buvę dramos studijos aktoriai, o jos programa buvo tikrai turininga. 20-ąjį gimtadienį vainikavo meninių fotografijų albumas „Mes“ ir You Tube klipas.

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 11.10 - 11.55
 • 5. 12.20 - 13.05
 • 6. 13.20 - 14.05
 • 7. 14.15 - 15.00